web analytics

PRIEŽIŪRA

Maksimaliai išnaudokite savo svetainės potencialą, naudodamiesi aukščiausio lygio techninės priežiūros paslaugomis, kurios tinka tiek paprastai svetainei, tiek el.parduotuvei!

Skaitmeninis kraštovaizdis sparčiai keičiasi, todėl interneto svetainės priežiūra nėra tik estetika, bet ir sklandaus funkcionalumo, optimalaus našumo ir puikios naudotojo patirties užtikrinimas. KRD.LT teikiamos techninės priežiūros paslaugos yra skirtos palaikyti geriausią jūsų svetainės būklę ir užtikrinti, kad ji išliktų galingu jūsų verslo turtu. Pasinerkite į interneto svetainių valdymo be rūpesčių pasaulį, naudodamiesi mūsų visapusiškomis techninės priežiūros paslaugomis.

Mūsų techninės priežiūros paslaugos:


Atliekame išsamius svetainių auditus, kad nustatytume ir ištaisytume visas technines problemas, kurios gali turėti įtakos jūsų svetainės veikimui. Atlikdami auditus užtikriname, kad jūsų svetainė visada būtų geriausios būklės – nuo neveikiančių nuorodų iki kodavimo klaidų.

Svetainės saugumas:


Šiandieniniame skaitmeniniame amžiuje kibernetinis saugumas yra labai svarbus. Mūsų techninės priežiūros paslaugos apima patikimas saugumo priemones, kad apsaugotume jūsų svetainę nuo galimų grėsmių ir užtikrintume jūsų duomenų ir lankytojų informacijos apsaugą.

Veikimo optimizavimas:


Lėtai įkraunamos svetainės gali atbaidyti lankytojus ir pakenkti jūsų pozicijoms paieškos sistemose. Mūsų komanda daugiausia dėmesio skiria jūsų svetainės našumo optimizavimui, krovimo laiko gerinimui ir sklandaus bei operatyvaus naudotojų darbo užtikrinimui.

Turinio valdymo sistemos (TVS) atnaujinimai:


Mes nuolat sekame naujausius jūsų pasirinktos TVS (WordPress, „Joomla” ar kt.) atnaujinimus. Reguliarūs atnaujinimai ne tik pagerina funkcionalumą, bet ir ištaiso saugumo spragas, todėl jūsų svetainė yra saugi ir atnaujinta.

Kodėl verta rinktis KRD.LT savo svetainės techninei priežiūrai?


Mūsų techninės priežiūros paslaugoms vadovauja ekspertų komanda, gerai išmananti svetainių valdymo subtilybes. Mūsų specialistai turi reikiamų įgūdžių, kad jūsų svetainė veiktų sklandžiai – nuo kodavimo iki kibernetinio saugumo.

Individualūs sprendimai:


Mes suprantame, kad kiekviena svetainė yra unikali. Mūsų techninės priežiūros paslaugos yra pritaikytos konkretiems jūsų svetainės poreikiams, užtikrinant, kad gausite individualų požiūrį, atitinkantį jūsų iššūkius ir tikslus.

Aktyvi stebėsena:


Prevencija yra geriau nei gydymas. Mūsų proaktyvios stebėsenos paslaugos leidžia nustatyti galimas problemas, kol jos netapo kritinėmis, todėl galime greitai jas išspręsti ir sumažinti bet kokį poveikį jūsų svetainės veikimui.


Jūsų interneto svetainė yra virtuali jūsų verslo vitrina, todėl norint sėkmingai veikti skaitmeninėje erdvėje labai svarbu užtikrinti optimalią jos būklę. Pasitikėkite KRD.LT komanda, kad gautumėte neprilygstamas techninės priežiūros paslaugas, kurios neapsiriboja įprasta priežiūra!